• GRAFIKA CYFROWA INWESTYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ

Trwa nabór do udziału w Projekcie UE   "GRAFIKA CYFROWA INWESTYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ"  dla uczniów kształcących się na kierunku Technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Dokumenty proszę składać w dniach od 16.09.2019r. do 05.10.2019r. w sali nr 11.

Regulamin_rekrutacji_grafik_II.pdf

Regulamin_udzialu_grafik_II.pdf

Szczegółowe informacje można uzyskać u p. Anety Gronet

Od 25 lutego 2019r.  do  1 marca 2019r. trwa nabór uczestników do udziału w projekcie -  dotyczy uczniów kształcących się na kierunku TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

Szczegółowe informacje można uzyskać u p. Anety Gronet

PONIŻEJ REGULAMIN REKRUTACJI I UDZIAŁU w projekcie "GRAFIKA CYFROWA INWESTYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ"
            Regulamin_rekrutacji_grafik.pdf

Projekt realizowany w ramach poddziałania 11.2.1. Wsparcie szkolnictwa zawodowego – ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Okres realizacji projektu: 02.01.2019 – 31.12.2020 r.
            Wartość projektu: 159 387,50 zł (w tym: wartość dofinansowania z UE: 135 479,37 zł; wartość dofinansowania z budżetu państwa 15 938,75 zł)

Realizatorzy projektu:
            Starostwo Powiatowe w Gliwicach, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie

Celem projektu jest wzmocnienie zdolności do zatrudnienia uczniów Technikum w Knurowie w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie, dla której Powiat Gliwicki jest organem prowadzącym, poprzez wsparcie udzielone 20 uczniom - w tym dodatkowe zajęcia z zakresu specjalistycznego kształcenia zawodowego, certyfikowane kursy/szkolenia, doradztwo zawodowe, udział 10 uczniów w stażach zawodowych u pracodawców, umożliwienie uczniom spotkań z pracodawcami, doposażenie szkolnej pracowni nauki zawodu oraz podwyższenie kwalifikacji i kompetencji 2 nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Realizacja projektu obejmuje również
            •    podniesienie kwalifikacji i umiejętności uczniów przez udział w zajęciach specjalistycznych w szkołach
            i certyfikowanych kursach nadających uprawnienia zawodowe oraz poprzez doradztwo zawodowe;
            •  aktualizowanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji nauczycieli zawodu podczas kursów.

W ramach projektu zostanie zakupione wyposażenie pracowni nauki zawodu pozwalające na kształcenie
            w warunkach odzwierciedlających naturalne warunki pracy.

Planowane efekty projektu to:
            •    wzmocnienie zdolności do zatrudnienia 20 uczniów powiatowych szkół zawodowych, w tym w przypadku 10 uczniów poprzez ich udział w dodatkowych stażach zawodowych,
            •    podniesienie kwalifikacji lub kompetencji  2 nauczycieli kształcenia zawodowego, •    doposażenie 1 szkoły w sprzęt i materiały dydaktyczne zapewniające wysoką jakość kształcenia zawodowego.