WOLONTARIAT

Grupa Wolontariuszek z klas liceum pod opieką p. Dominiki Kozubek

W ramach realizacji wolontariatu uczennice ZSZnr 2 w Knurowie wybrały się na wiosenny spacer
z podopiecznymi Ośrodka Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Knurowie.

Dnia 5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza z tej też okazji zaproszono i ugoszczono nas w Ośrodku Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Knurowie. Uczniowie naszej szkoły wraz z podopiecznymi ustroili choinki, które przywieźlismy w ramach programu "Łączymy pokolenia".

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie  pod opieką pani mgr Dominiki Kozubek rozpoczęli pracę jako wolontariusze w Ośrodku Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Knurowie. Zajęcia odbywają się w środy mają na celu integrację, opiekę oraz uczestniczenie w życiu osób niepełnosprawnych. Organizujemy podopiecznym zajęcia sportowe, kosmetyczne oraz integracyjne.

XXV Śląski Myting Pływacki Olimpiad Specjalnych Rybnik 2017 - 24.XI.2017r.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie pod opieką p. Dominiki Kozubek uczestniczyli jako wolontariusze w XXV Śląski Mytingu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Rybniku. Dziękujemy wszystkim za wasze zaangażowanie.