• IV MITING LEKKOATLETYCZNY im. Emila Kiszki – Knurów

          • W środę 17 października odbył się IV Miting Lekkoatletyczny im. Emila Kiszki, z udziałem uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego. Impreza odbyła się na nowym boisku, wybudowanym przy Zespole Szkół im. I. J. Paderewskiego , przy ul. 1 Maja 21 w Knurowie.

            Konkurencje dziewcząt:

            100 m, 200 m, 400 m, skok w dal, pchnięcie kulą 4 kg, sztafeta 4 x 100 m, sztafeta 4 x 200 m

            Konkurencje chłopców:

            100 m, 200 m, 800 m, skok w dal, pchnięcie kulą 6 kg, sztafeta 4 x 100 m, sztafeta 4 x 200 m

            DZIEWCZĘTA: 

            1.       Hruzik Patrycja kl 3loa, II m. 100m, II m. skok w dal, I m. sztafeta 4x100m

            2.       Potaczek Aleksandra kl.1loa, I m. 100m, I m. sztafeta 4x100m

            3.       Koczor Paulina kl.1lob, II m. 200m, I m. sztafeta 4x200m

            4.       Łobożewicz Aneta kl.1loa, II m. 400m.

            5.       Gmyrek Oliwia kl. 1loa,

            6.       Tkocz Małgorzata kl.2loa, I m. skok w dal, I m. sztafeta 4x100

            7.       Sikora Andżelika kl.1loa, I m. 400m, I m sztafeta 4x 200m

            8.       Kowaliszyn Małgorzata kl. 3loa, I m. pchnięcie kulą

            9.       Długosz Justyna kl. 2loa, III m. pchnięcie kulą, I m. sztafeta 4x200m

            10.   Lis Julia kl. 1lob, III m. skok w dal, I m. sztafeta 4x100m

            11.   Grosek Nikola kl. 3loa, I m. sztafeta 4x200m

            12.   Biedrowska Sonia k. 2loa

            13.   Adamczyk Karolina kl. 3lob

            CHŁOPCY:

            1.       Wieczorkiewicz Sebastian kl. 3loa, I m. 100m., I m. 200m, I m. sztafeta 4x 100m

            2.       Socha Denis kl. Ite, II m. 100m, I m. skok w dal, I m. sztafeta 4x100m

            3.       Antonowicz Daniel kl. 3tem, 

            4.       Małecki Bartłomiej kl. 1loa, I m. sztafeta 4x200m

            5.       Moździerz Dominik kl. 3tem, I m. 800m., I m. sztafeta 4x200m

            6.       Godula Damian kl. Ite, II m. 800m., Im. sztafeta 4x200m

            7.       Świderski Bartosz kl. 3loa, II m. pchnięcie kulą.

            8.       Nalepa Adam kl. 2bi , III m. pchnięcie kulą

            9.       Kowaliszyn Patryk kl. 2loa, II m. 200m.,Im. Sztafeta 4x100m

            10.   Antoniewicz Kamil kl. 3tem, II m. skok w dal, I m. sztafeta 4x100m

            11.   Zaboroś Marcin kl. 1te, I m. sztafeta 4x200m

            12.   Kocik Dawid kl. 2loa,

            13. Pulit Tomasz kl. 3tem

            UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ZDEKLASOWALI RYWALI, BYLI NAJLEPSI !

            WŚRÓD DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.
            ZDOBYLI NAJWIĘCEJ MEDALI W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH

            GRATULUJEMY !!!

            Opiekunowie:

            NAUCZYCIELE WF-U: Monika Wróbel, Dominika Kozubek, Sebastian Wickowski, Mariusz Łukaszczuk

             

          • FINAŁ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ MOSiR RUDA ŚLĄSKA

          • 03.10.2018 r. 

            FINAŁ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ MOSiR RUDA ŚLĄSKA

             

            Konkurencje w których startowały dziewczęta:

            100 m, 200 m, 400 m, 800 m, skok w dal, pchnięcie kulą 4 kg, rzut oszczepem, sztafeta 4 x 100 m.

            Konkurencje chłopców:

            100 m, 200m, 400 m, 1500 m, skok w dal, pchnięcie kulą 6 kg, sztafeta 4 x 100 m

             

            DZIEWCZĘTA:

            1.      V LOMS Bytom 1111

            2.      LS Dąbrowa Górnicza 1011

            3.      II LO Cieszyn 960

            4.      III LO Bielsko 924

            5.       ZST Rybnik 817

            6.       ZSP nr 2 Ruda Śląska 811

            7.      ZSZ nr 2 Knurów 770

            8.      II LO Tarnowskie Góry 761

            9.      I LO Mysłowice 706

            10.  IX LO Częstochowa 695 /78/

            11.  IX LO Chorzów 695 /74/

            12.  ZST Wodzisław Śląski 680

            13.  ZSOMS Racibórz 649

            14.  II LO Mikołów 646

            15.  I LO Zawiercie 599

                                   

            CHŁOPCY:

            1.      ZSO MS Racibórz 1129

            2.      ZST Rybnik 1104

            3.      V LOMS Bytom 1023

            4.      ZST Wodzisław Śląski 950

            5.      I LO Tarnowskie Góry 910

            6.      II LO Bielsko 898

            7.      LS Dąbrowa Górnicza 895

            8.      ZSZ nr 2 Knurów 891

            9.      ZSO nr 1 Ruda Śląska 860

            10.  I LO Zawiercie 827

            11.  III LO Chorzów 797

            12.  I LO Pszczyna 789

            13.  ZST Mikołów 703

            16.  III LO Częstochowa DQ

            17.  ŚTZN Katowice DQ

             

            INDYWIDUALNE SUKCESY:

            Patrycja Hruzik zajęła 2 miejsce w rzucie oszczepem z wynikiem 29,32 m.

            Aneta Łobożewicz zajęłą 3 miejsce w biegu na 400 m. z wynikiem 70.12

            Sebastian Wieczorkiewicz zajął 3 miejsce w biegu na 100 m. z wynikiem 11.73

                                   

            SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT: Hruzik Patrycja kl 3loa, Potaczek Aleksandra kl.1loa,  Łobożewicz Aneta kl.1loa, Gmyrek Oliwia kl. 1loa, Tkocz Małgorzata kl.2loa, Sikora Andżelika kl.1loa,  Kowaliszyn Małgorzata kl. 3loa, Siedlik Klaudia kl.1loa, Długosz Justyna kl. 2loa, Lis Julia kl. 1lob, Grosek Nikola kl. 3loa, Adamczyk Karolina kl. 3lob.

            Opiekun: mgr Monika Wróbel

            SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW: Wieczorkiewicz Sebastian kl. 3loa, Socha Denis kl. 1te, Wilczek Jarosław kl. 2lob, Małecki Bartłomiej kl. 1loa , Moździerz Dominik kl. 3tem, Banz Mateusz kl. 3tem, Świderski Mateusz kl. 3loa, Nalepa Adam kl. 2bi , Kowaliszyn Patryk kl. 2loa, Kacprzak Daniel kl. 2loa, Kocik Dawid kl. 2loa, Pulit Tomasz kl. 3tem, Antoniewicz Kamil kl. 3tem, Godula Damian kl. 1te, Zaboroś Marcin kl. 1te.

            Opiekun: mgr Sebastian Wickowski 

        • 2018/2019

        • 29.09.2018

          Sztafeta biegowa w 100-lecie Odzyskania Niepodległości 
          "KU CHWALE OJCÓW NIEPODLEGŁOŚCI"
          JASNA GÓRA-KNURÓW-KATOWICE-WAWEL,
          pod patronatem narodowym PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY

          29 września b.r. uczniowie ZSZ nr 2 w Knurowie wzięli udział w biegu sztafetowym ,,10x10”.

          Dziesięciu uczestników pokonało dystans dziesięciu kilometrów, w celu upamiętnienia setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski. Swój bieg zaczęliśmy w Knurowie, następnie młodzież złożyła kwiaty pod pomnikiem Powstańców Śląskich. Dalszy bieg kontynuowaliśmy do Gierałtowic, skąd wyjechaliśmy do Katowic. Ostatni odcinek biegu zakończyliśmy w Katowicach, przy grobie Wojciecha Korfantego. Po złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy, przeszliśmy do katedry Chrystusa Króla, aby pomodlić się za Ojczyznę. Skład honorowej sztafety: Andżelika Sikora, Aneta Łobożewicz, Kamil Kwieciński, Damian Głowacki z kl. 1loa, Patryk Kowaliszyn kl. 2loa, Rafał Latała, Martin Henel, Bartosz Simon z kl.2lob, Patrycja Hruzik kl. 3loa oraz opiekun mgr Monika Wróbel. 

        • 25.09.2018 r. SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA w Gliwicach

        • ZWYCIĘSTWO I AWANS NA ZAWODY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO DZIEWCZĄT ORAZ CHŁOPCÓW

          Konkurencje dziewcząt:

          100 m, 400 m, 800 m, skok w dal, pchnięcie kulą 4 kg, sztafeta 4 x 100 m.

          Konkurencje chłopców:

          100 m, 400 m, 1500 m, skok w dal, pchnięcie kulą 6 kg, sztafeta 4 x 100 m

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          DZIEWCZĘTA:

          1. ZSZ nr 2 Knurów                  
          2. ZSTI Gliwice                         
          3. I LO Gliwice                          
          4. II LO Gliwice                        
          5. ZS im. Paderewskiego Knurów         
          6. III  LO Gliwice                      
          7. ZSET Gliwice                        

          CHŁOPCY:

          1. ZSZ nr 2 Knurów                  
          2. ZS im. Paderewskiego Knurów         
          3. ZSET Gliwice                        
          4. ZSB-C Gliwice                                  
          5. ZSTI Gliwice                         
          6. I LO Gliwice                          
          7. ZSŁ Gliwice                          
          8. II LO Gliwice                        
          9. IV LO Gliwice                       
          10. III LO Gliwice

          SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT: Hruzik Patrycja kl 3loa, Potaczek Aleksandra kl.1loa, Koczor Paulina kl.1lob, Łobożewicz Aneta kl.1loa, Gmyrek Oliwia kl. 1loa, Sadło Paulina kl. 2loa, Tkocz Małgorzata kl.2loa, Sikora Andżelika kl.1loa,  Kowaliszyn Małgorzata kl. 3loa, Siedlik Klaudia kl.1loa, Długosz Justyna kl. 2loa, Lis Julia kl. 1lob.

          Opiekun: mgr Monika Wróbel

          SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW: Wieczorkiewicz Sebastian kl. 3loa, Socha Denis kl. Ite, Wilczek Jarosław kl. 2lob, Małecki Bartłomiej kl. 1loa , Moździerz Dominik kl. 3tem, Banz Mateusz kl. 3tem, Świderski Mateusz kl. 3loa, Nalepa Adam kl. 2bi , Kowaliszyn Patryk kl. 2loa, Antoniewicz Kamil kl. 3tem, Zaboroś Marcin kl. 1te.

          Opiekun: mgr Sebastian Wickowski

           

           

           

           

    • Kształcenie zawodowe praktyczne

      realizowane na warsztatach szkolnych
        • Pracownicy
        • Kochamy nasze dzieci, a one kochają naukę w naszej szkole
        • Zorientowani na sport
        • W zdrowym ciele, zdrowy duch!
        • Bogata biblioteka
        • Uczniowie posiadają dostęp do wszystkich zasobów w naszej bibliotece