ZSZ NR 2

LEKKOATLETYKA


23.04.2018 r. DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Nasze mistrzynie i Nasi mistrzowie rejonu, zmierzyli się z najlepszymi szkołami województwa śląskiego na trasach biegowych MOSiRU w Mysłowicach.

Skład drużyny dziewcząt:

  • Weronika Kręplewska kl. 3loa
  • Daria Zagórska kl. 3loa,
  • Małgorzata Tkocz kl. 1loa,
  • Sonia Biedrowska kl. 1loa,
  • Paulina Sadło kl. 1loa,
  • Karolina Adamczyk kl. 2lob.


Skład drużyny chłopców:

  • Patryk Kowaliszyn kl. 1loa,
  • Jarosław Wilczek kl. 1lob,
  • Patryk Śliwiński kl. 3lob,
  • Dominik Moździerz kl. 2 tem, Mateusz Wuzik kl. 3loa,
  • Sebastian Wieczorkiewicz kl. 2loa,
  • Wojtek Myśliwiec kl. 2 lob.

 

 

 

Gratulujemy woli walki i zaangażowania młodzieży!
Opiekunowie: Monika Wróbel i Sebastian Wickowsk
i


05.04.2018 r. Drużynowe biegi przełajowe w Gliwicach.

Drużyna dziewcząt i chłopców, wygrała zawody rejonowe w drużynowym biegu przełajowy i uzyskała awans na zawody wojewódzkie!

Dziewczęta pokonały wspólnie dystans 800m:
Weronika Kręplewska kl. 3loa Daria Zagórska kl. 3loa, Małgorzata Tkocz kl. 1loa, Sonia Biedrowska kl. 1loa, Paulina Sadło kl. 1loa, Karolina Adamczyk kl. 2lob.

Chłopcy pokonali wspólnie dystans 1500m:
Krystian Marciniak kl. 3lob, Patryk Śliwiński kl. 3lob, Bartłomiej Ratalewski kl. 3lob, Mateusz Wuzik kl. 3loa, Sebastian Wieczorkiewicz kl. 2loa, Mateusz Banz kl. 2t

Gratulacje !!!
opiekunowie: mgr Monika Wróbel, mgr Sebastian Wickowski


11.10.2017 r. Sztafetowe biegi przełajowe
w Gliwicach.

Skład drużyny chłopców:

Jarosław Wilczek, kl. 1lob, Krystian Marciniak, kl. 3lob, Dominik Moździerz, kl. 2t, Łukasz Bednarz, kl. 2lob, Łukasz Ptak, kl. 2lob, Wojciech Myśliwiec, kl. 2lob.
 

W zawodach brało udział siedem szkół. Nasza sztafeta zajęła wysokie 4 miejsce.

Wyniki:

  1. I LO G-ce 29,37
  2. V LO G-ce 29,45
  3. VIII LO G-ce 30,19
  4. ZSZ nr 2 Knurów 30,22
  5. IV LO G-ce 30,36
  6. II LO G-ce 32,20
  7. VII LO G-ce 33,17

Opiekun: mgr Monika Wróbel


 03.10.2017 r. Finał Wojewódzkiej Licealiady 
w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej-Korespondencyjnej w kategorii dziewcząt.

GRATULACJE DLA NASZEJ PIERWSZEJ KOBIECEJ DRUŻYNY, KTÓRA WYWALCZYŁA UDZIAŁ W ZAWODACH WOJEWÓDZKICH!
Dziewczęta rywalizowały z najlepszymi zawodniczkami z województwa śląskiego oraz z deszczem, który nie ułatwiał zadaniaL.
Pomimo złej aury pokazały się z najlepszej strony i walczyły do końca.  Małgorzata Kowaliszyn uzyskała najlepszy wynik w pchnięciu kulą (10,20) i zdobyła złoty medal!
Skład drużyny kobiecej:
Hruzik Patrycja kl. 2loa, Bartosik Marlena kl. 2loa, Kręplewska Weronika kl. 3loa, Stokłosa Dominika kl. 2lob,
Adamczyk Karolina kl. 2lob, Grosek Nikola kl. 2loa, Tkocz Małgorzata kl. 1loa, Długosz Justyna kl. 1loa, Kopiec Nikola kl. 3loc,
 Kowaliszyn Małgorzata kl. 2loa, Olivia Kaczor kl. 2loa

 

BRAWO DZIEWCZĘTA !
Opiekun: mgr Monika Wróbel


29.09.2017 r. Miting Lekkoatletyczny im. Emila Kiszki

W piątek 29 września odbył się III miting lekkoatletyczny im. Emila Kiszki.

W zawodach brały udział reprezentacje czterech szkół ponadgimnazjalnych z powiatu. Impreza została przeprowadzona na boisku sportowym Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6 i Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Knurowie. W uroczystym otwarciu wzięli udział Starosta Powiatu gliwickiego Waldemar Dombek, przewodniczący komisji edukacji Stanisław Rudzki, zastępca prezydenta miasta Knurów Piotr Surówka, a w imieniu gospodarzy miejsca Eugeniusz Szybiak – Dyrektor MSP nr 6. Swoją obecnością miting uświetnili wybitni knurowscy lekkoatleci. Zaproszeni goście i uczestnicy zawodów mogli również podziwiać występ Orkiestry Dętej KWK Knurów pod batutą Mariusza Kowalczyka.

Lista startujących dziewcząt i zajęte pucharowe miejsca:

Bieg na 100 m.

  1. Hruzik Patrycja kl. II loa – 1 miejsce !

  2. Bartosik Marlena kl. II loa

  3. Biedrowska Sonia kl. I loa

  4. Długosz Justyna kl. I loa

Bieg na 1 okrążenie

  1. Jagła Paulina kl. I lob – 2 miejsce !

  2. Kręplewska Weronika kl. III loa – 3 miejsce !

  3. Stokłosa Dominika kl. II lob

 

Bieg na 3 okrążenia

  1. Adamczyk Karolina kl. II lob

  2. Grosek Nikola kl. II loa – 2 miejsce !

 

Sztafeta 4 x ½ okrążenia

1 miejsce !

  1. Hruzik Patrycja kl. II loa

  2. Długosz Justyna kl. I loa

  3. Biedrowska Sonia kl. I loa

  4. Bartosik Marlena kl. II loa

 

Sztafeta 4 x 1 okrążenie

2 miejsce !

  1. Kręplewska Weronika kl. III loa

  2. Jagła Paulina kl. I lob

  3. Adamczyk Karolina kl. II lob

  4. Stokłosa Dominika kl. II lob

 

Skok w dal

  1. Hruzik Patrycja kl. II loa – 1 miejsce !

  2. Grosek Nikola kl. II loa – 3 miejsce !

  3. Kopiec Nikola kl. III loc

 

Pchnięcie kulą

  1. Kowaliszyn Małgorzata kl. II loa – 1 miejsce !

  2. Długosz Justyna kl I loa– 3 miejsce !

  3. Mularczyk Sylwia kl. II loa

 

Lista startujących chłopców i zajęte pucharowe miejsca:

Bieg na 100 m.

  1. Wieczorkiewicz Sebastian kl. II loa - 1 miejsce !

  2. Antoniewicz Kamil kl II t – 3 miejsce !

  3. Kowaliszyn Patryk kl. I loa

  4. Kocik Dawid kl. I loa

Bieg na 1 okrążenie

  1. Wieczorkiewicz Sebastian kl. II loa – 1 miejsce !

  2. Moździerz Dominik kl. II t

  3. Wilczek Jarosław kl I lob

 

Bieg na 5 okrążeń

  1. Chmiel Damian kl. II loa

  2. Żeno Krzysztof kl. II lob

  3. Marciniak Krystian kl. III lob

 

Sztafeta 4 x ½ okrążenia

1 miejsce !

  1. Wieczorkiewicz Sebastian kl. II loa

  2. Kowaliszyn Patryk kl. I loa

  3. Kacprzak Daniel kl. I loa

  4. Antoniewicz Kamil kl. II t

 

Sztafeta 4 x 1 okrążenie

3 miejsce !

  1. Żeno Krzysztof kl. II lob

  2. Marciniak Krystian kl. III lob

  3. Wilczek Jarosław kl I lob

  4. Matyasik Michał kl. I m

 

Skok w dal

  1. Antoniewicz Kamil kl. II t – 1 miejsce!

  2. Kacprzak Daniel kl. I loa

 

Pchnięcie kulą

  1. Czarkowski Wojtek kl. IV tg – 1 miejsce !

  2. Świderski Bartosz kl. II loa

  3. Matyasik Michał kl I m

 

W uroczystym wręczaniu pucharów i medali uczestniczył Dyrektor ZSZ nr 2 w Knurowie – Jacek Czapkiewicz

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, postawę fair play oraz wysokie wyniki, do zobaczenia za rok na IV mitingu lekkoatletycznym ...

OPIEKUNOWIE:
p. Monika Wróbel, p Sebastian Wickowski, p. Mariusz Łukaszczuk, p. Dominika Kozubek


22.09.2017 r. SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA w Gliwicach

 

Konkurencje dziewcząt:

100 m, 400 m, 800 m, skok w dal, pchnięcie kulą 4 kg, sztafeta 4 x 100 m.

Konkurencje chłopców:

100 m, 400 m, 1500 m, skok w dal, pchnięcie kulą 6 kg, sztafeta 4 x 100 m

 

W konkurencji dziewcząt brało udział 8 szkół. 



100 m:

Hruzik Patrycja kl. II loa 13,67

Bartosik Marlena kl. II loa 14,91

400m:
Kręplewka Weronika kl. III loa 1,16,79
Stokłosa Dominika kl. II lob 1,20,74

800 m:
Adamczyk Karolina kl. II lob 3,00,06
Grosek Nikola kl. II loa 3,18,78
skok w dal:
Tkocz Małgorzata kl. I loa 4,21
Gadomska Roksana kl. III loa 3,75
pchnięcie kulą:
Długosz Justyna  kl. I loa 7,10
Kowaliszyn Małgorzata kl. II loa 10,05
4x100 metrów
:
Tkocz Małgorzata, Gadomksa Roksana, Bartosik Marlena Hruzik Patrycja. 57,52

 

Punktacja drużynowa dziewcząt:

ZSZ nr 2 Knurów    955 pkt !!!
ZS im. I.J.Paderewskiego Knurów 909 pkt
ZST-I Gliwice 852 pkt
I LO Gliwice  805 pkt
ZSE-T Gliwice   787 pkt
ZS. im M.Konopnickiej Pyskowice 644 pkt
IV LO Gliwice  89 pkt
II LO Gliwice 88 pkt

                                           

DRUŻYNA DZIEWCZĄT UZYSKAŁA AWANS NA ZAWODY WOJEWÓDZKIE.

W konkurencji chłopców brało udział 9 szkół.

 100 m:
Wieczorkiewicz Sebastian kl. II loa 11,65
Kowaliszyn Patryk kl. I loa 12,13
400 m:
Wilczek Jarosław kl. I lob 58,49
Kocik Dawid kl. I loa 64,27
1500 m:
Chmiel Damian kl. II loa 5,53,10
Moździerz Dominik kl. II t 5,00,42

 

skok w dal:
Kacprzak Daniel kl. I loa 5,20
Antoniewicz Kamil kl. II t 5,73
pchnięcie kulą:
Świderski Bartosz kl II loa 9,55
Czarkowski Wojciech kl. IV t 10,30
4x100 metrów
:
Kowaliszyn Patryk, Kacprzak Daniel, Antoniewicz Kamil, Wieczorkiewicz Sebastian 48,57

Punktacja drużynowa chłopców:

  1. ZS im. I.J.Paderewskiego Knurów      1050 pkt
  2. ZSZ nr 2 Knurów                                    971 pkt
  3. I LO Gliwice                                            939 pkt
  4. ZSE-T Gliwice                                         865 pkt
  5. ZST-I Gliwice                                          849 pkt
  6. ZS M. Konopnickiej                                816 pkt
  7. IV LO Gliwice                                         736 pkt
  8. II LO Gliwice                                          520 pkt
  9. III LO Gliwice                                        248 pkt



OPIEKUNOWIE: Monika Wróbel, Sebastian Wickowski
 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM 
ALE W SZCZEGÓLNOŚCI DZIEWCZYNOM AWANSU NA ZAWODY WOJEWÓDZKIE !

PS. Czekamy za rok na jeszcze szybsze biegi, dłuższe skoki.. i dwa pierwsze miejsca J
Nauczyciele wf-u

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie
    ul. Szpitalna 29
    44 - 194 Knurów

    NIP 969 09 23 298
    Regon 272219851
  • tel./fax 32 336 26 17



Galeria zdjęć