• Konkurs - Halloween make-up 2019

• Uczestnicy szkolnego konkursu na najlepszą, najstraszniejszą, najkreatywniejszą charakteryzację twarzy.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie 1 listopada o godz. 23.00 - decyduje liczba lików oddanych na konkretną parę ;)
              głosowanie!
              Wyniki konkursu:
                I miejsce para nr 9 otrzymała 751 polubień,
               II miejsce para nr 4 otrzymała 746 polubień,
               III miejsce para nr 1 otrzymała 604 polubień.
              Gratulujemy oraz dziękujemy za super zabawę, w trakcie której wykazaliście się niesamowitą twórczością!

• "ADRENALINA W KULKACH".

• 17 października klasy 3m oraz 4 Tm wzięły udział w paintballu. Impreza odbyła się w Kamieniu na polu paintballowym.

Celem wycieczki była integracja poprzez dobrą i bezpieczną zabawę. Opiekunowie: p. K.Kniejska, p. S.Wickowski

• Dzień Edukacji Narodowej

• W dniu, kiedy obchodzimy kolejną rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, Dyrekcji, wychowacom, nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty składamy życzenia wytrwałości, satysfakcji z pracy zawodowej oraz społecznego uznania. To Wy stanowicie trzon tej edukacji. Chcielibyśmy złożyć Wam wyrazy szacunku za trud włożony w nasze wykształcenie i wychowanie.

Właśnie za poświęcony czas, za cierpliwość, zrozumienie, za to, że widzicie w nas dobro, za to, że widzicie człowieka, który wchodzi w dorosłość – dziękujemy.

Opieka merytoryczna: Katarzyna Panfiluk, Artur Olejniczak

Przygotowanie sali: Dominika Kozubek

Uczniowie biorący udział:

Natalia Stellmach

Krzysztof Czapelka

Mikołaj Śleziak

Aleksandra Machoczek

Wiktoria Pilanz

Paulina Nowosielska

• SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

• Wrzesień to miesiąc akcji „Sprzątanie Świata – Polska”.

SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY”.  Jej celem jest zachęcanie do podejmowania działań, dzięki którym uczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami. Na szczeblu lokalnym organizatorem akcji jest Powiat Gliwicki. Sprzątamy okoliczny teren, a w akcję angażują się powiatowe szkoły ponadgimnazjalne i specjalne oraz domy pomocy społecznej. W piątek, 20 września 2019 r., uczniowie klas 2TE i 1Aip pod okiem opiekunów: pani Małgorzaty Foik i pani Aleksandry Chmielowskiej - Kłosek porządkowali teren od ul. Szpitalnej, wzdłuż drogi obok ogródków działkowych przy zlikwidowanym TESCO, do ul. Rakoniewskiego. Wybieramy go rokrocznie i zawsze znajdujemy mnóstwo wyrzuconych, niepotrzebnych odpadów.  Sprzątanie przebiegło wzorowo.  Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział.