•  Pierwszy Śląski Turniej Spawania VR
            • Pierwszy Śląski Turniej Spawania VR

• W dniu 9 maja w Pszczynie odbył się Pierwszy Śląski Turnieju Spawania w Świecie Wirtualnej Rzeczywistości.

Turniej Spawania VR odbył się wraz z Konkursem AUTOFACHMAN, gdzie w hali Powiatowego Ośrodka Sportowego, rywalizowały ze sobą drużyny uczniów ze szkół województwa śląskiego. „Było to dobre wystąpienie naszej drużyny w składzie: Krzysztof Skiba, Kacper Szeliga oraz Szymon Nieradzik. Niestety nie zdobyliśmy podium, ale było bardzo blisko relacjonuje opiekun pan Roman Kaczmarczyk.

• Dzień otwarty już za Nami.

• W trakcie dnia otwartego mieliśmy okazję zaprezentować uczniom klas 8 szkół podstawowych to co mamy najlepszego w naszej szkole. Goście odwiedzali sale/pracownie pod okiem przewodników, którymi byli uczniowie naszej szkoły. W salach na grupy czekali nauczyciele, którzy ciekawie opowiadali o swoim nauczanym przedmiocie i szkole.  Galeria zdjęć wykonanych przez naszego ucznia Szymona Witkiewicza.