• Piknik Militarny Powiatu Gliwickiego

• Piknik Militarny Powiatu Gliwickiego w Niewieszy za nami. Piknik był inauguracją oddziałów przygotowania wojskowego w powiatowych szkołach. Były pokazy musztry paradnej w wykonaniu klas mundurowych🧭, pokaz pierwszej pomocy uczniów klasy ratowniczej⛑️.

Stoisko naszej szkoły cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, za sprawą loterii militarnej przygotowanej przez grafików 💻 naszej szkoły.

• Wycieczka uczniów z klas graficznych

• Uczniowie klas graficznych 4Tmg i 3Tg wzięli udział w największych targach poligrafii i druku cyfrowego Warsaw Print-Tech EXPO 2023 oraz szlakiem patrona szkoły zwiedzali Toruń.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• Dziś rozpoczeliśmy uroczyście nowy rok szkolny i możemy powiedzieć z dumą: "Chodzę do Kopernika", bo nasze szkoły od 1 września br. noszą imię Mikołaja Kopernika - wybitnego astronoma, lekarza, matematyka, filologa i stratega wojskowego, co świetnie się wpisuje w ogólnopolskie obchody 550 rocznicy jego urodzin.

Uroczystość rozpoczecia roku swoją obecnością uświetnili Pan Starosta Adam Wojtowicz oraz kapral Pani Kinga Walaszczyk przedstawiciel WCR Gliwice, którzy wręczyli awanse na wyższe stopnie  uczniom klas mundurowych i ratowniczych.