• Nowy Samorząd Uczniowski

• W wyniku wyborów decyzją uczniów i nauczycieli największą liczbę głosów otrzymali:  Olga Kalisz   Seweryn Bajerski   Bartosz Błażejak  Gratulujemy i życzymy owocnych działań

• Podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Aresztem Śledczym w Gliwicach

• 12 października 2022 r. w Areszcie Śledczym w Gliwicach podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Aresztem Śledczym w Gliwicach a Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie.

12 października 2022 r. w Areszcie Śledczym w Gliwicach podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Aresztem Śledczym w Gliwicach a Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie. Aktu podpisania dokonali Monika Ziółkowska, dyrektor ZSZ nr 2 w Knurowie oraz mjr Michał Mudy, dyrektor Aresztu Śledczego w Gliwicach w obecności Adama Wojtowicza, wicestarosty gliwickiego. W spotkaniu udział wzięli również mjr Piotr Kubas, wicedyrektor Aresztu Śledczego w Gliwicach, Szymon Kościarz, wicedyrektor ZSZ nr 2 w Knurowie oraz st. szer. Natalia Szarapow, rzeczniczka prasowa dyrektora Aresztu Śledczego w Gliwicach.

• Uroczystość nadania kolejnych stopni awansu

• Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego "Klas mundurowych" i "Klas ratowniczych" odebrali uzasadnione stopnie awansu.

Gratulacje składali zasproszeni goście m.in. Pan starosta Adam Wojtowicz, Pan dyrektor szkoły Szymon Kościarz, przedstawiciele knurowskiego oddziału PCK Pan Tomasz Reginek, Pani Magdalena Kupka, Pani Karina Mońka, mł. chor. Sławomir Tokarz oraz wychowawcy.